Menu
Your Cart


Kilometre Taşları

Hırdavat Satıyoruz

 

1987 yılında Ergün Makine ve Hırdavat adıyla kurulan firmamız, Ankara’da Teknik Hırdavat alanında başladığı ticari faaliyetlerine kısa süre içerisinde hız katarak tüm Türkiye’ye hizmet sağlayan bir yapıya kavuşmuştur.

 

Ergün Makine ve Hırdavat olarak Teknik Hırdavat alanında yakalamış olduğumuz başarımızın ardından, takım tezgahları, el aletleri, yapı kimyasalları gibi onlarca kategoride binlerce ürünü yıllar içerisinde bünyemize dahil ettik.

 

Kuruluşumuzdan günümüze, hiçbir maddi değişken gözetmeksizin müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız; müşterilerimizden gelen olumlu geri dönüşler ile yıllar içerisinde sektörünün akıllara gelen ilk firması olma gururunu taşımaktadır. Bu bağlamda yıllar içinde büyüyerek ilerlemeye devam eden Ergün Makine ve Hırdavat 2022 yılında e-ticaret sektörüne de giriş yaparak bu alanda da kullanıcılarına aynı güveni sağlamayı amaçlamaktadır.

 

E-Ticaret sektöründe de kullanıcılarına hizmet veren Ergün Makine ve Hırdavat, sektöre özel olarak Ankara İlker Çelik Savunma ve Havacılık Makine Hırdavat Tic. Ltd. Şti. firmasını kurmuş ve “Hırdavat Satıyoruz” markası ile siz değerli kullanıcılarına hizmet vermeye başlamıştır.

 

Gücünü Ergün Makine’den alan Hırdavat Satıyoruz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmasıyla da kısa sürede siz değerli kullanıcılarımızın güvenini kazanmayı başarmıştır.

 

Ayrıca firmamız sektörde yakaladığı güven ve yılların verdiği tecrübe ile bugün 5000m2 kapalı alanda 4 adet deposu, 2 adet mağazası ve e-ticaret markasıyla sizlere hizmet sağlamaktadır.