Menu
Your Cart


Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

1.      Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

 

www.hirdavatsatiyoruz.com adresinden alışveriş yapabilmek için üye olmanız gerekmemektedir. Ancak üye olmadan alışveriş yaptığınızda siparişinizin durumu hakkında bilgi edinememektesiniz. Ayrıca web sitemizde zaman zaman var olan kampanyalardan da yararlanamamaktasınız. Alışverişinizi yakından takip edebilmeniz ve kampanyalardan faydalanabilmeniz adına adına üye olmanızı tavsiye ederiz.

 

2.      Üyelik ücretiniz var mı?

 

www.hirdavatsatiyoruz.com adresinde yer alan web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir. Web sitemize hemen üye olarak indirim, kampanya ve kuponlardan faydalanabilir ve indirimli alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

 

3.      Sipariş verdim ama siparişim ne zaman, hangi kargo firması ile kargoya verilir?

 

Siparişleriniz ilgili ekiplerimiz tarafından 48 saat içerisinde hazırlanarak anlaşmalı kargo firmalarımıza teslim edilir. Eğer ki alışveriş anında kargo seçeneklerimizden birini özel olarak seçtiyseniz, siparişiniz seçtiğiniz kargo firmasına teslim edilir. Siparişinizde yaşanabilecek olan herhangi bir aksaklıkta tarafınıza bilgi aktarılır.

 

4.      Yurt dışı ürün gönderiminiz var mı?

 

Yurt dışı ürün gönderimimiz bulunmamaktadır.

 

5.      Siparişlerim kaç gün içerisinde tarafıma ulaşır?

 

Siparişleriniz ortalama olarak 2-4 gün aralığında tarafınıza ulaşmaktadır. Ancak bu durum oturduğunuz ile/ilçeye ve semte göre değişiklik gösterebilmektedir.

 

6.      Taksitli alışveriş yapabilir miyim?

 

Taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş esnasında sisteme yüklü taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

 

7.      Hangi ödeme seçenekleri ile alışveriş yapabilirim?

 

www.hirdavatsatiyoruz.com internet adresinden; Kredi Kartı(tek çekim ya da taksit), EFT/Havale, Mail Order yöntemleri ile alışveriş yapabilirsiniz. EFT/Havale ile ödeme yapmanız durumunda açıklama kısmına sipariş numarasını mutlaka yazmalı ve bizlere whatsapp üzerinden dekont iletmeniz gerekmektedir. Mail Order ödeme yönteminden faydalanmak istiyorsanız bizler ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

 

8.      Faturam gelmedi ne yapmalıyım?

 

Alışverişiniz ile ilgili her türlü fatura taleplerinizi bizlere iletişim kanalları üzerinden iletebilirsiniz. Ekip arkadaşlarımızdan müsait olan ilk kişi size destek sağlayacak ve kısa sürede isteğiniz yerine getirilecektir.

 

 

9.      Alışveriş yapmak için TC Kimlik Numaramı girmek zorunda mıyım?

 

Alışverişlerde T.C. Kimlik Numarası Girme Zorunluluğu, 02 Mart 201129/08/2006 tarihli, 26274 sayılı Resmi Gazetede tebliğ edildiği üzere 01/01/2007 tarihinden itibaren kesilen faturalarda T.C. Kimlik Numarası yazma zorunluluğu getirilmiştir. Firmanız adına aldığınız ürünler için firma Vergi Numaranız kullanılır. Ancak bireysel alışverişlerinizde T.C. kimlik numaranıza fatura kesme zorunluluğu vardır. Detaylı bilgiyi, Maliye Bakanlığının Vergi kimlik numarası genel tebliğini 26.08.2006/26274 Sayılı Tebliğini Resmi Gazete.org adresinden de inceleyebilirsiniz.

http://www.resmi-gazete.org/tarih/20060829-13.htm

 

10.   Alışveriş yapmak için kredi kartı bilgilerimi girmek zorunda mıyım?

 

İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. Sistemimiz dünyaca ünlü güvenlik kuruluşu olan Rapip SSL tarafından korunmaktadır 128 bit’lik SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır. 

 

11.   "3D Secure" (3 Boyutlu Güvenlik) nedir? Kredi Kartlarımızı bu sisteme nasıl açtırabiliriz?


"3D Secure” bir kredi kartınızla güvenli alışveriş yapmanız için geliştirilmiş bir güvenlik sistemidir. "3D Secure” Şu anda Dünya’nın en gelişmiş "sanal mağazacılık ödeme güvenliği” sistemidir.
Sitemizde yapacağınız alışverişlerde” 3D Güvenlik” zorunludur. Siparişiniz ödeme kısmında kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra sistem sizi 3D güvenlik sayfasına yönlendirecektir. Bu güvenlik sayfasında kişisel bir kaç bilgi girişi yapmanız gerekecek. Bu giriş işlemi tamamlandıktan sonra alışveriş işleminiz onaylanacaktır. Amacımız müşterilerimizin kredi kartı ile yapmış olduğu sanal alışveriş işlemlerinde rahat ve güvenilir bir ortam sunabilmektir.

 

 

Yukarıda sıralanmış maddeler/paragraflar en son 01.09.2023 tarihinde güncellenmiştir. Yürürlülük sırasında değişen maddeler için www.hirdavatsatiyoruz.com sorumlu tutulamaz.