Menu
Your Cart


Vizyon & Misyon

Hırdavat Satıyoruz Vizyon ve Misyon

 

Hırdavat Dünyasının Değişmeyen Tercihi

 

Hırdavat Satıyoruz olarak onlarca kategoride binlerce ürünü Türkiye’nin her kentinde kullanıcılarıyla buluşturuyoruz. 1987’den bu yana Ergün Makine ve Hırdavat bünyesinde Makine, Hırdavat, İnşaat alanlarında gelişerek, adım adım ilerleyerek ürün ve dağıtım ağımızı genişlettik. 2022 yılından itibaren ise gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurma felsefemizle, yaklaşık 36 yıllık bilgi birikimimizi birleştirip e-ticaret sektöründe yerimizi aldık.

 

Hırdavat Satıyoruz olarak Vizyonumuz;

Makine, inşaat, hırdavat ana kategorileri başta olmak üzere bünyemizde mevcut olan ve bünyemize katmak istediğimiz onlarca kategoride binlerce ürünü, kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştırmak adına satın alma sürecinde gereken tüm desteği sağlayarak zahmetsizce kullanıcılarımıza ulaştırmak istiyoruz. Bu süreci bir ekosisteme dönüştürerek kullanıcılarına uçtan uca hizmet sağlayan bir yapıya kavuşmak amacındayız.

 

Hırdavat Satıyoruz olarak Misyonumuz;

Oluşturmak istediğimiz uçtan uca hizmet sağlayan ekosistem yapısına kavuştuğumuzda, ekosistemimizin içerisinde yer alan her bir üyemizin, sektörümüzden ihtiyaç duyduğu bir ürün olduğunda “Hırdavat Satıyoruz” markasına güven duyması, “Hırdavat Satıyoruz’u” yenilikçi, kolaylaştırıcı ve samimi bir yol arkadaşı olarak görmesi için var gücümüzle çalışıyoruz.